У Києві відбудеться форум Євроклубів


7 квітня 2006 року об 11:00 в Києві у приміщенні Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6, синій зал) відбудеться Форум євроклубів України, присвячений 10-й річниці створення першого українського євроклубу. Форум проводиться за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.

Перші українські євроклуби були засновані в 1995 році. В державах-членах ЄС та країнах-кандидатах євроклуби відіграють роль одного з основних джерел інформації та є пропагандистами спільних європейських цінностей серед молоді.

Українські євроклуби поширюють свою діяльність як на школярів, так і на молодь. Основне завдання полягає в інформуванні й вихованні молодих людей в дусі спільних європейських цінностей, сприяючи встановленню гарних стосунків із європейськими молодіжними неурядовими організаціями, підтримуючи курс України на інтеграцію в європейські структури.

Євроклуби організуються при університетах, середніх школах, молодіжних та дитячих організаціях, серед працюючої молоді і реєструються згідно з українським законодавством як громадські неприбуткові організації.

Кожний євроклуб обирає власні методи й шляхи роботи. Найбільш популярними є: регулярні засідання членів євроклубу та обговорення актуальних питань, пов'язаних з відносинами між ЄС та Україною; місцеві/регіональні/всеукраїнські молодіжні практичні семінари та конференції; круглі столи/дебати; наукові конференції; зв'язки з європейськими партнерами та молодіжні обміни; публікація та розповсюдження літератури на тематику ЄС; конкурси (на кращу статтю про ЄС, найкращий малюнок, найкраще наукове дослідження тощо); концерти, презентації; робота з молодшими членами (дітьми з початкових та середніх шкіл) та багато інших видів діяльності.

У Форумі візьмуть участь Голова Представництва ЄК в Україні, представники Міністерства у справах сім'ї та молоді, Міністерства освіти та науки України, члени євроклубів з різних регіонів України.

[...]
Начало
[901] [ 902 ] [ 903 ] [ 904 ] [ 905 ] [ 906 ] [ 907 ] [ 908 ] [ 909 ] [ 910 ] [ 911 ] [ 912 ] [ 913 ] [ 914 ] [ 915 ] [ 916 ] [ 917 ] [ 918 ] [ 919 ] [ 920 ]

Информация с сайта: pv-gazeta.dp.ua