Керівники Проекту з підтримки малих та середніх підприємств зустрілися з журналістами


Протягом листопада 2006 року проект ЄС "Послуги з підтримки малих та середніх підприємств у пріоритетних регіонах" разом з місцевими партнерами - представниками Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (ДКРП) - організували три круглих столи для представників засобів масової інформації у Житомирі, Рівному і Чернігові.

Метою Круглих столів для ЗМІ було розповісти регіональним ЗМІ про діяльність проекту у трьох приоритетних регіонах зокрема та обговорити актуальні питання розвитку малих та середніх підприємств (МСП) у регіонах в цілому. Від представників регіональних ЗМІ очікувалось отримати відгуки щодо можливостей і проблем у висвітленні діяльності окремих МСП і проблем розвитку сектору взагалі.

У проведених обговореннях брали участь журналісти регіональних ЗМІ, регіональних постачальники послуг з підтримки бізнесу та представники місцевих підприємств та компаній.

Під час заходу були проведені дискусії, модераторами яких були експерти проекту. Особливу зацікавленність викликали в учасників круглих столів трьох регіонів дебати щодо відносин між засобами масової інформації і місцевими підприємствами. Під час обговорення були поставлені такі питання: з якими проблемами зіштовхуються регіональні ЗМІ, висвітлюючи діяльність місцевих підприємств, чи достатнім є рівень компетентності журналістів, чи достатнім є доступ регіональних ЗМІ до бізнесової інформації, хто є основним споживачем ЗМІ і у яких новинах найбільш зацікавлені підприємці.

У результаті круглих столів було висловлено думку, що кожному з регіонів потрібно виробити низку заходів для покращення ситуації, зокрема, розробити інтегровану програму розвитку ЗМІ, яка зближує прагнення ЗМІ та підприємств.

Два інші засідання груп експертів у межах круглих столів для представників ЗМІ було присвячено ролі і впливу організацій з підтримки бізнесу у регіональному розвитку і впливу кадрового капіталу на розвиток МСП.

Аудиторія погодилась з тим, що питання, обговорені під час круглих столів, були важливими у контексті регіонального розвитку.

Проект сподівається, що проведені круглі столи для засобів масової інформації, зробили внесок у підвищення знань і активізацію дискусії щодо участі ЗМІ у розвитку регіонального бізнесу, рівня їх впливу на розвиток. Також проект сподівається, що проведені заходи сприяли створенню кращі умови для подальших ініціатив, спрямованих на підвищення рівня надання послуг постачальниками послуг з розвитку бізнесу та підтримку концепції "організацій, що навчаються".

[...]
Начало
[68] [ 69 ] [ 70 ] [ 71 ] [ 72 ] [ 73 ] [ 74 ] [ 75 ] [ 76 ] [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] [ 80 ] [ 81 ] [ 82 ] [ 83 ] [ 84 ] [ 85 ] [ 86 ] [ 87 ]

Информация с сайта: pv-gazeta.dp.ua