Что на вас произвело наибольшее впечатление в Павлограде?


Юля Заводовская, газета "Експрес", г. Львов:

"У мене був повністю знищений стереотип щодо ставлення людей до людей. Бо в нас на західній Україні вважається, що східняки менш культурні. Я зрозуміла, що це неправда. І взагалі, тут дуже щирі люди. Мені дуже сподобався Павлоград – місто дуже чисте, на клумбах багато квітів – це ознака того, що Павлоград європейське місто. Ваше місто дуже контрасне: з одного боку це Європа, а з іншого - збереглося дуже багато від часів Радянського Союзу, навіть ті ж самі назви вулиць – Леніна, Карла Маркса...".

Петра Ткачук, редактор газеты "Народна справа", г. Радехив:

"Мені дуже сподобалося те, що, коли ми спілкувалися в міській раді з чиновниками, я побачила в них всесторонню обізнаність і культуру. Коли я сюди їхала, то хотіла побачити гарне місто. І я це побачила. Вечірній Павлоград нагадав мені прекрасне польське місто Жешів. Навіть будинки і вулиці у вас схожі. Можна сказати я дуже приємно здивована, бо в мене було відчуття, що ходжу не по українському місту, а десь у Європі".

Андрей Данилец, редактор газеты "Новий час", г. Жидачив:

"До цього я вже був знайомий з людьми зі Східної України. У ваших людях мені подобається відвертість і прямота. Мене дуже вразили відвидини завода “Будмайстер” і його генеральний директор. Я прото був від нього, в приємному сенсі, в шоці. Таких патріотів навіть у нас треба пошукати. Тепер я зрозумів чому, у нас не люблять Дніпропетровщину – просто ви кращі від нас".

Микола Иванцив, редактор газеты "Воля Народу", г. Буськ:

"Насправді, у мене дуже приємні враження. У вашій газеті дуже приємний колектив і це великий плюс. І те, що Павлоград за тиражами наказує Дніпропетровськ – це є супер. І нам до вас треба тягнутися. Я переконався, що Україна існує не тільки на заході, але і в Павлограді. І ще дуже приємно те, що Україну будують і відбудовують саме тут. У нас люди є більше політиками, а ніж практиками, як у вас, і це нам шкодить".

Михаил Тимрук, телекомпания "Радехів", г. Радехив:

"Звичайно, цінності в нас різні, але в той же час дуже багато спільного. Павлоград – прекрасне місто і нам було нащо тут подивитимсь. І це дуже добре. Я не жалкую, що тут побував".

Александр Лавринович, центр информационных исследований "Мередіан", г. Львов:

"Хочеться відзначити європейскість вашого міста. Мене приємно здивувала гостинність павлоградців. Мені також місто нагадує польське місто Лєчно. Там також, як і у вас, іде бурхливий і активний розвиток: розбудовується інфраструктура, розвивається економіка. У вас дуже добре розвинута транспортна система. Взагалі Павлоград – це нормальне, спокійне і затишне місто".

[...]
Начало
[2046] [ 2047 ] [ 2048 ] [ 2049 ] [ 2050 ] [ 2051 ] [ 2052 ] [ 2053 ] [ 2054 ] [ 2055 ] [ 2056 ] [ 2057 ] [ 2058 ] [ 2059 ] [ 2060 ] [ 2061 ] [ 2062 ] [ 2063 ] [ 2064 ] [ 2065 ]

Информация с сайта: pv-gazeta.dp.ua